Workshop „Soutěž & Podnikej“

Dne 5. a 9. listopadu 2021 proběhl ve třídách 3. C, 3. D v hodinách ekonomiky a v předmětu fiktivní firma workshop na téma „Soutěž & Podnikej“. Garantem toho workshopu je koordinátor rozvoje Karel Pivnička, spoluzakladatel komunity TRAION Netherlands – Czech Chamber of Commerce, Young Professional Ambasador a student NEWTON University v Praze.

Seznámil studenty s tříměsíčním programem pro středoškoláky „Soutěž & Podnikej“. Cílem workshopu bylo probudit u studentů podnikavost, nebát se proměnit nápad v reálný podnikatelský projekt. Přihlásit se mohli jako týmy se 1–3 členy.

Vítěz vyhraje obchodní cestu do zahraničí, peněžní cenu 10 000 Kč, lístky na zahraniční Startup Weekendy nebo všechny různé workshopy a konzultace s partnery projektu. Účast v soutěži pomáhá absolventům s přijetím na vysoké školy.

Studenti se aktivně podíleli na vytváření podnikatelského záměru, který prezentovali před třídou. Přineslo to zatraktivnění učiva ekonomiky a možnost zapojit se s fiktivní firmou do reálného projektu.

- Ing. Hana Koláčková, Ing. Marcela Pohanová -

Soutěž a podnikej 2021 Soutěž a podnikej 2021 Soutěž a podnikej 2021 Soutěž a podnikej 2021 Soutěž a podnikej 2021 Soutěž a podnikej 2021
Vytisknout