Podrobné informace najdete na stránkách veletrhu:


https://sites.google.com/oavin.eu/veletrh-fif/domovsk%C3%A1-str%C3%A1nka

Regionální veletrh FIF 2022

16. regionální OFFLINE veletrh fiktivních firem Praha

  Regionální veletrh fiktivních firem roku 2022 byl stejně jako minulý rok poznamenán covidem a tak jsme po zralých úvahách přistoupili opět na kompromis v podobě OFFLINE veletrhu a vyhlásili tři soutěže: nejlepší leták, nejlepší prezentace a nejlepší firemní www stránky. Novinkou oproti minulému roku bylo rozdělení soutěže o nejlepší leták na dvě kategorie: nejlepší leták – odborná porota a nejlepší leták – laická veřejnost.

Veletrhu se chtělo zúčastnit 36 fiktivních firem, ale některé z různých důvodů většinou spojených s epidemií nemohly podklady zaslat. Ty firmy, které opatřeními nebyly postiženy, během ledna posílaly své podklady do soutěží a první týden v únoru došlo k vyhodnocení.

Soutěž o nejlepší leták – odborná porota tentokrát vyhrála fiktivní firma Study TRIP, s.r.o., jejíž leták zvítězil díky jednoduchému designu a stoprocentnímu splnění zadaných kritérií. Na druhém místě se umístila CuBeFit, s.r.o. a na třetím Goldtime, s.r.o.

V soutěži o nejlepší leták – laická veřejnost vybírali nejlepší leták studenti naší školy pomocí dotazníku Google. Vyhrála fiktivní firma Safe Cafe, s.r.o., jejíž leták sice nesplňoval kritéria na uvedené náležitosti na letáku, ale líbil se jednoznačně design. Na druhém místě se umístila firma Moonlight Events, s.r.o. a na třetím CuBeFit, s.r.o.

V soutěži o nejlepší prezentaci jsme se snažili i tento rok co nejlépe nahradit chybějící fyzickou přítomnost a fiktivní firmy byly nuceny nahrát k prezentaci mluvené slovo. Nejlépe se tohoto úkolu zhostila podle poroty firma Goldtime, s.r.o., která poslala krátkou, výstižnou a jasnou prezentaci.Druhé místo obsadila fiktivní firma Be Fit, s. r. o. a na třetím místě se umístila firma Dream Wild Safari, s.r.o.

I tento rok byl zajímavý souboj o nejlepší firemní www stránky. Vyhodnocení poroty trvalo nejdelší dobu, ale nakonec byl zvolen vítěz a jsme hrdí, že je to fiktivní firma naší školy – firma CANNALAND, s.r.o. se svými vyčerpávajícími a důkladně propracovanými www stránkami včetně eshopu a recenzemi svých zákazníků. Na druhém místě se umístila firma Safe Cafe, s. r. o. z Kolína a třetí místo obsadila firma EcoVet, s.r.o. z Hořovic.

  Všem odměněným firmám srdečně gratulujeme. Ostatním děkujeme za účast. Jsme rádi, že jste tento rok překonali případné karantény a ředitelská volna ve školách a byli schopni se našeho veletrhu zúčastnit.

A všechny co nejsrdečněji zveme na příští rok, a to na středu 25. ledna 2023, k účasti na 17. ročníku Regionálního veletrhu fiktivních firem Praha, který se bude konat, jak všichni věříme, již s osobní účastí na Obchodní akademii Vinohradská.

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 16. RVFF 2022

Nejlepší leták – odborná porota:

 • 1. místo – Study TRIP, s.r.o.
 • 2. místo – CuBeFit,s.r.o.
 • 3. místo – Goldtime, s.r.o.

Nejlepší leták – laická veřejnost:

 • 1. místo – Safe Cafe, s.r.o.
 • 2. místo – Metropolitní univerzitní banka, a.s.
 • 3. místo – Progress life, s. r. o., Písek – divize Smoothie factory

Nejlepší prezentace:

 • 1. místo – Plzeňská první fiktivní banka, a.s.
 • 2. místo – Be Fit, s. r. o.
 • 3. místo – Dream Wild Safari, s.r.o.

Nejlepší firemní www stránky:

 • 1. místo – CANNALAND, s.r.o.
 • 2. místo – Safe Cafe s. r. o.
 • 3. místo – EcoVet, s.r.o.

za veletržní tým Ing. Alena Fuňková, Ph.D.