Úspěch naší fiktivní firmy Cannaland, s.r.o. na Veletrhu fiktivních firem 2021 v Příbrami

  V listopadu se naše fiktivní firma CANNALAND, s.r.o. zúčastnila Veletrhu fiktivních firem 2021 v Příbrami. Zapojili jsme se do soutěží o nejlepší prezentaci, leták, logo + slogan, a dokonce i o nejlepší stánek. Úkol to pro nás nebyl vůbec jednoduchý, ale se skvělým týmem a za odborného vedení paní profesorky Aleny Fuňkové jsme to nakonec zvládli bez obtíží.

  Veletrh probíhal dva dny. První den ředitel firmy Jakub Svoboda a jeho zástupce a zaměstnanec marketingového oddělení Samuel Brdlík dorazili do Příbrami reprezentovat naši školu a zároveň i celou Prahu, protože jsme byli z Prahy jediní. Znamenalo to pro nás tedy skutečně velkou zodpovědnost a s čistým svědomím můžeme říci, že jsme s tímto břemenem naložili obstojně. Na prezentaci jsme byli sice připraveni, ale nakonec z toho byla víceméně improvizace. Domnívali jsme se, že prezentace nesklidí úspěch. Opak byl však pravdou. Za prezentaci jsme byli oceněni druhým místem ze sedmnácti. Velmi dobře byl hodnocen Jakubův autentický projev a Samuelova skvělá angličtina.

  Druhý den už probíhal veletrh, na kterém se přímo obchodovalo u stánků. Prodávalo se jako o život a nebyl moment, kdy by u našeho stánku bylo pusto. Cenu za stánek jsme nevyhráli, ale i tak jsme odvedli dobrou práci. Po vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší leták a logo + slogan jsme byli mile překvapeni, protože jsme se umístili na druhých místech. Vybojovali jsme tak tři druhá místa ve čtyřech soutěžích. 

  Z veletrhu jsme odcházeli s úsměvem na tváři a radovali se z vyhraných drobných dárků.

  - Jakub Svoboda 4.D, Ing. Alena Fuňková, Ph.D. -

Úspěch naší fiktivní firmy Cannaland, s.r.o. na Veletrhu fiktivních firem 2021 v Příbrami  Úspěch naší fiktivní firmy Cannaland, s.r.o. na Veletrhu fiktivních firem 2021 v Příbrami  Úspěch naší fiktivní firmy Cannaland, s.r.o. na Veletrhu fiktivních firem 2021 v Příbrami
Vytisknout