Regionální veletrh fiktivních firem v Písku 7. – 8. června 2023

Každoročně se na OA Písek začátkem června koná regionální veletrh fiktivních firem, kterého se pravidelně účastní i naše škola. Na letošní 29. ročník RVFF Písek odjeli studenti 3. ročníku - dvě fiktivní firmy: FIF AMAZink, s. r. o. (vyučující M. Pohanová) a FIF Spectrum Car Parts, s. r. o. (vyučující A. Fuňková).

První den se vždy připravují jednotlivé výstavní stánky. V letošním roce se účastnilo přes 24 fiktivních firem z České republiky. Druhý den začal slavnostním zahájením, poté od 10 h následovalo samotné obchodování. V rámci veletrhu se soutěžilo o nejlepší: leták, vizitku, obchodování a logo/slogan a cenu návštěvníků.

Odpoledne proběhlo vyhlášení všech kategorií. Naše fiktivní firma AMAZink, s. r. o. získala 1. místo v kategorii „Nejlepší logo a slogan“ a „Cenu návštěvníka“.

Veletrhy jsou pro fiktivní firmy možností setkat se s fiktivní konkurencí a vyzkoušet si marketingové a obchodní dovednosti. Poděkování patří pořadatelům, ale především všem zúčastněným za získání nových zkušeností s obchodováním. 

 

 - Ing. Marcela Pohanová, Anhelina Sas 3. C -


 Regionální veletrh fiktivních firem v Písku 7. – 8. června 2023 Regionální veletrh fiktivních firem v Písku 7. – 8. června 2023 Regionální veletrh fiktivních firem v Písku 7. – 8. června 2023