Regionální veletrh FIF 2021

Regionální veletrh FIF 2021

15. regionální OFFLINE veletrh fiktivních firem Praha

 

  Regionální veletrh fiktivních firem roku 2021 byl jako mnoho jiného v našich životech poznamenán covidem. Po zralých úvahách jsme přistoupili na kompromis v podobě OFFLINE veletrhu a vyhlásili tři soutěže: nejlepší leták, nejlepší prezentace a nejlepší firemní www stránky.

Veletrhu se nakonec zúčastnilo 21 fiktivních firem, které během ledna posílaly své podklady do soutěží. První týden v únoru došlo k vyhodnocení.

Soutěž o nejlepší leták tentokrát vyhrála fiktivní firma Plzeňská první fiktivní banka, a.s., jejíž leták zvítězil díky působivému designu a stoprocentnímu splnění zadaných kritérií. Na druhém místě se umístila Metropolitní univerzitní banka, a.s. a na třetím Progress life, s. r. o., Písek – divize Smoothie factory.

V soutěži o nejlepší prezentaci jsme se snažili co nejlépe nahradit chybějící fyzickou přítomnost a fiktivní firmy byly nuceny nahrát k prezentaci mluvené slovo. Nejlépe se tohoto úkolu zhostila podle poroty opět firma Plzeňská první fiktivní banka, a.s. Druhé místo obsadila fiktivní firma Neobaleno, s. r. o. z Příbrami se svou krátkou, výstižnou a jasnou prezentací a na třetím místě se umístila firma Progress life, s. r. o., Písek – divize Baby face.

Novinkou mezi soutěžemi byl souboj o nejlepší firemní www stránky. Vyhodnocení poroty trvalo nejdelší dobu, ale nakonec byl zvolen vítěz – firma Metropolitní univerzitní banka, a.s. se svými vyčerpávajícími a důkladně propracovanými www stránkami. Na druhém místě se umístila firma FreshSnacky, s. r. o. z Hradce Králové a třetí místo obsadila firma PrichziAroma, s.r.o. z Brna.

V neposlední řadě si dovolíme také zmínit úspěch fiktivních firem naší školy. Firma Čerstvá šťáva z Vinohrad, s.r.o. obsadila 4. místo v boji o nejlepší firemní www stránky a firma Cannaland, s.r.o. měla v pořadí 5. nejlepší leták.

  Všem odměněným firmám srdečně gratulujeme. Ostatním děkujeme za účast. Jsme rádi, že jste tento rok překonali chybějící přítomnost ve školách a byli schopni se našeho veletrhu zúčastnit.

A všechny co nejsrdečněji zveme na příští rok, a to na středu 26. ledna 2022, k účasti na 16. ročníku Regionálního veletrhu fiktivních firem Praha, který se bude konat, jak všichni věříme, již s osobní účastí na Obchodní akademii Vinohradská.

 

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 15. RVFF 2021

Nejlepší leták:

  • 1. místo – Plzeňská první fiktivní banka, a.s.

  • 2. místo – Metropolitní univerzitní banka, a.s.

  • 3. místo – Progress life, s. r. o., Písek – divize Smoothie factory

Nejlepší prezentace:

·  1. místo – Plzeňská první fiktivní banka, a.s.

·  2. místo – Neobaleno, s. r. o.

·  3. místo – Progress life, s. r. o., Písek – divize Baby face

Nejlepší firemní www stránky:

·  1. místo – Metropolitní univerzitní banka, a.s.

·  2. místo – FreshSnacky, s. r. o.

·  3. místo – PrichziAroma, s.r.o.

 

za veletržní tým Ing. Alena Fuňková, Ph.D.

Vítězný leták