Nejlepší studentky a studenti v I. pololetí 2017/18

První polovina školního roku přinesla celkem standardní počet 23 vyznamenání, přičemž nejúspěšnější třída 2. L zvýšila svoje konto na pět, o jedno méně pak získala 3. C – ta ovšem se dvěma bezchybnými průměry 1,0. 

Ročníkovými premianty se stali Anna Linhartová z 1. A a Štěpán Kvíz z 2. L, jehož druhý nejlepší prospěch na škole nemá mezi chlapci srovnání řadu let nazpátek. Ve vyšších ročnících poněkolikáté obhájily svá prvenství Petra Horáková ze 4. B a studentky 3. C Kristýna Brožová a Kateřina Snopková, které jsou zároveň pololetními premiantkami celé akademie. Nejlepší průměrný prospěch měla třída 3. C těsné následovaná 3. A a 2. L.

Speciální připomenutí si zaslouží Lucie Pánková (4. A), Zita Hrušková a Alžběta Změlíková (4. L) za jejich parádní jízdu celopražskými ekonomickými soutěžemi – vždyť během půl roku stihly zvítězit v jednom třeťáckém a dvou čtvrťáckých odborných kláních, která tradičně pořádají vážení kolegové z OA Dušní a ČAO Dr. Edvarda Beneše. Je příjemné konstatovat, že se Vinohradská opět blýskla nejlepším středoškolským ekonomickým týmem v metropoli, za což Lucii, Zitě i Alžbětě náleží náš respekt a dík. 

 – RNDr. Stanislav Koňařík –

vyzaduji vyzaduji vyzaduji vyzaduji 
 vyzaduji vyzaduji  
Vytisknout